Neděle, 26 května, 2024
Novinky

Kikina válcuje LET v Saudské Arábii

Věděli jste, že Kristýna Napoleaová, která tento týden válcuje soupeřky na Aramco Saudi Ladies International, je šampiónkou G Open 2018. Když si svou kariéru správně naplánujete, vyberete si do začátku ty nejvýznamnější turnaje a investujete do sebe veškerou píli, kterou máte, může klapnout i ten nejbláznivější nápad.

Už v roce 2018, když se Kristýna objevila na Grabštejně poprvé (to hrála golf sotva dva roky), říkala, že by se ráda stala profesionálkou. A jak je vidět, myslela to vážně. Po dílčích úspěších na nižších túrách v loňském roce se jí podařilo na konci sezóny uhrát částečnou kartu na Ladies European Tour a jak nám tento týden dokazuje, hodlá tuto kartu využít na maximum.

Po druhém kole byla dělená první, ve třetím kole statečně bojovala do poslední jamky a stále drží 3. místo, což je rozhodně neuvěřitelný úspěch když vezmeme v potaz fakt, že ještě před šesti lety hrála fotbal.

Držíme palce do čtvrtého kola, které začalo před pár minutami!!!

Tak nakonec je z toho dělené druhé místo … neuvěřitelný úspěch! Moc gratulujeme!!!! Věříme, že kdo z vás dnes zůstal doma a sledoval to v televizi, nelitoval ani vteřinu, protože to byla jízda, jak se patří!

Výsledky můžete sledovat zde.